Unitrends UniView

Unitrends UniView - ujednolicenie ochrony danych

unitrends uniview dashboard
Home» Aktualności» Unitrends UniView

Unitrends UniView

Unitrends UniView to bezpłatna platforma zarządzania oparta na SaaS, która zapewnia integrację UI i API, oferując trzy ścieżki tworzenia kopii zapasowych infrastruktury: dla urządzeń Unitrends Backup Appliance, serwerów fizycznych i końcówek PC opartych na systemach Windows oraz dla środowisk Microsoft 365 oraz Google Workspace.

Ilość danych cały czas eksploduje, ale nie w jednym miejscu. Specjaliści IT zmagają się z zarządzaniem danymi w wielu infrastruktur, takich jak centra danych, chmura i platformy, takie jak Microsoft 365 i Google Workspace. Problem ten staje się coraz bardziej złożony, ponieważ organizacje znajdują nową równowagę między pracą zdalną, a pracą w biurze, a wiele z nich tworzy obecnie nowe hybrydowe modele pracy ze swoimi pracownikami. W rezultacie menedżerowie szukają możliwości opartych na procedurach BCDR (Business Continuity and Disaster Recovery), aby uniknąć zarządzania niepotrzebnymi infrastrukturami.

W miarę jak infrastruktura, dzięki strategiom hybrydowym i wielochmurowym, staje się coraz bardziej skomplikowana, jej ochrona i utrzymanie w ruchu jest bardziej złożone, kosztowne i czasochłonne.

Unitrends UniView oferuje świeże podejście do zarządzania danymi kopii zapasowych znajdującymi się na wielu platformach. Dzięki UniView, otrzymujemy jeden ekran do zarządzania, niezależnie od tego, gdzie przechowywane są dane. Dodatkowo, dzięki modułowej konstrukcji ochronę można zacząć od miejsca, gdzie jest ona potrzebna, a następnie łatwo dołączyć dodatkowe moduły w razie potrzeby.