Unitrends przedstawia ósmą generację swoich urządzeń

Home» Aktualności» Unitrends przedstawia ósmą generację swoich urządzeń

Unitrends przedstawia ósmą generację swoich urządzeń

Unitrends pokazał ósmą generację swoich urządzeń z linii Recovery Series. Zdecydowanie lepsza efektywność sprzętu obejmuje samonaprawiającą się pamięć masową i większą gęstość dyskową, która przechowuje więcej danych w mniejszej przestrzeni, oszczędzając przy tym do 60% poboru mocy i chłodzenia.

Urządzenia z serii Recovery są również wstępnie zintegrowane z nowym oprogramowaniem Backup 10.2, które optymalizuje wydajność replikacji w chmurze i udostępnia przeprojektowany katalog kopii zapasowych, który skraca czas, jaki administratorzy IT poświęcają na powtarzalne zarządzanie zadaniami w złożonych środowiskach. Najnowsze oprogramowanie w wersji 10.2 jest dostępne dla wszystkich maszyn z oferty Unitrends.

"Wraz z każdą nową wersją produktu przekraczamy granice, aby dostarczyć najbardziej funkcjonalne urządzenie do tworzenia kopii zapasowych, które jeszcze bardziej uprości życie naszych klientów" - powiedział Joe Noonan, wiceprezes Unitrends. "Nasi klienci ufają i polegają na nas, nieustannie wprowadzają innowacje, aby zapewnić ciągłość działania. Jest to ogromna odpowiedzialność. Dodaliśmy szerszą gamę modeli do naszych produktów Recovery Series, aby nasi klienci mogą wybrać rozmiar, który najlepiej pasuje zarówno do ich potrzeb pojemnościowych, jak i budżetowych, a także do łatwej rozbudowy w przyszłości. "

Urządzenia Unitrends Recovery Series są dostępne w 15 modelach od 2 TB do 120 TB, dopasowanych w zależności od potrzeb związanych z tworzeniem kopii zapasowych.

Oszczędność miejsca na dysku pozwala nowym urządzeniom przechowywać o 20% więcej danych w tym samym formacie i obniżyć koszty zasilania i chłodzenia nawet o 60%. Innowacyjne oprogramowanie Unitrends stale monitoruje i koryguje wiele źródeł awarii sprzętu. Jeśli to konieczne, urządzenie proaktywnie powiadamia klienta i natychmiast otwiera zgłoszenia do pomocy technicznej, przyspieszając proces naprawczy.

UNITRENDS Recovery Series Backup Appliances