Firmy Unitrends oraz Kaseya łączą siły

Home» Aktualności» Firmy Unitrends oraz Kaseya łączą siły

Firmy Unitrends oraz Kaseya łączą siły

Firma Kaseya, wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań do zarządzania infrastrukturą IT dla dostawców usług oraz średnich przedsiębiorstw, ogłosiła, że połączy się z marką Unitrends, światowym liderem rozwiązaniach typu all-in-one do tworzenia kopii zapasowych i ciągłości pracy w przedsiębiorstwie. Łącząc wielokrotnie nagradzane technologie dwóch marek klienci mają teraz jedno rozwiązanie, które spełnia wszystkie ich kluczowe potrzeby IT, w tym zdalne monitorowanie i zarządzanie (RMM), zarządzanie punktami końcowymi, monitorowanie i zarządzanie siecią (NMM), automatyzacja usług profesjonalnych (PSA), bezpieczeństwo oraz tworzenie kopii zapasowych i odtwarzanie po awarii. Kaseya oraz Unitrends będą nadal prowadzić działalność pod swoimi markami.

"Decyzja o połączeniu z Unitrends była dla nas naturalna" - powiedział Fred Voccola, CEO, Kaseya - "Ponad rok temu wyruszyliśmy w podróż, aby zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązanie BCDR. Przy współpracy z Unitrends, aby wprowadziliśmy do oferty Kaseya Unified Backup oraz zaoferowaliśmy produkty Unitrends naszym klientom korporacyjnym. Byliśmy świadkami bardzo pozytywnego przyjęcia tych rozwiązań i zdecydowaliśmy, że ma sens dalsze rozwijanie wspólnych relacji i łączenie naszych dwóch firm.

"Cieszymy się, że możemy podzielić się tą wiadomością z naszymi klientami i partnerami" - powiedział Paul Brady, dyrektor generalny Unitrends - "Skala naszej połączonej firmy przynosi dodatkowe zasoby i wiedzę, które możemy zastosować do naszej wielokrotnie nagradzanej technologii. Powiązanie Kaseya i Unitrends oznacza rozszerzony rynek dla produktów Unitrends. Nasi klienci pozostają w sercu Unitrends i jesteśmy dumni, że zyskaliśmy ich zaufanie dzięki 98-procentowej satysfakcji klientów."