Unitrends przedstawia Recovery Series Gen9

Home» Aktualności» Unitrends przedstawia Recovery Series Gen9

Unitrends przedstawia Recovery Series Gen9

Producent zaprezentował nowe urządzenia Recovery Series Gen9. To nie tylko mocniejszy sprzęt oraz nowy model cenowy. Dzięki 15 dostępnym modelom w pojemnościach od 2 do 120 TB każdej wielkości organizacja znajdzie urządzenie odpowiadające potrzebom i budżetowi. Wszystkie modele Gen9 zawierają teraz jako standard oprogramowanie w najwyższej edycji Enterprise Plus.

Ochrona danych nie powinna oznaczać dodatkowej pracy ani złożoności. Oszczędzaj czas, eliminuj błędy ludzkie i spełniaj wymagania prawne dzięki bezproblemowemu tworzenie kopii zapasowych i ochronie danych w chmurze, a analityka predykcyjna proaktywnie zidentyfikuje i wyeliminuje zagrożenia odzyskiwania, zanim się pojawią.

Najważniejsze cechy urządzeń Unitrends Recovery Series Gen9 to:

Szybka i łatwa instalacja - Urządzenia są wstępnie skonfigurowane ze sprzętem, oprogramowaniem i siecią. Po podłączeniu są gotowe do pracy.
Zautomatyzowana zgodność z przepisami - Automatyzacja zasad SLA pozwala zdefiniować i zaplanować tworzenie kopii zapasowych i archiwizację w celu spełnienia celów dotyczących czasu odzyskiwania i punktów odzyskiwania (RTO i RPO) oraz wymagań dotyczących przechowywania w jednym, prostym kroku.
50% mniej czasu na administrację - Intuicyjna, specjalnie zbudowana konsola zarządzania umożliwia łatwe wyszukiwanie, filtrowanie, zarządzanie i odzyskiwanie tysięcy kopii zapasowych.
Pełne wsparcie - Kompleksowa prostota oznacza brak wskazywania palcem przez wielu dostawców. Po prostu kompleksowe wsparcie 24/7/365.
Łatwa skalowalność - Zarządzanie urządzeniami w wielu lokalizacjach za pomocą jednego intuicyjnego interfejsu. Łatwe skalowanie w górę, poza i do chmury w celu długoterminowego przechowywania. Ochrona danych w zakresie od 2 TB do 2 EB.
Rozwiązywanie problemów bez użycia rąk - Oprogramowanie samonaprawiające wykrywa i automatycznie koryguje błędy VSS i wiele innych problemów z oprogramowaniem.
Sprzęt samonaprawiający się - Technologia samonaprawiania redukuje przestoje związane z dyskami do 90% dzięki monitorowaniu i korygowaniu większości źródeł awarii na poziomie RAID, a także automatycznie powiadamia wsparcie w razie potrzeby.
Automatyczne testowanie Disaster Recovery - Testowanie możliwości odzyskiwania na poziomie aplikacji weryfikuje zgodność z RTO i RPO oraz zapewnia bezpieczne odzyskiwanie z kopii zapasowych wolnych od złośliwego oprogramowania.
Oparta na sztucznej inteligencji ochrona przed oprogramowaniem ransomware - Analityka predykcyjna monitoruje charakterystykę danych i ostrzega administratorów w przypadku wykrycia ransomware. Konstrukcja oparta na systemie Linux chroni urządzenia przed oprogramowaniem ransomware opartym na systemach Windows.